Motel

Motel Mak

Motel MAK
Ul. Mickiewicza 70 69-110 Rzepin
Rezerwacje :Tel./fax: 95 758 4750
email: motelmak@gmail.com
Cennik:- nocleg 1os. - 70.00zł/doba- nocleg 2os. - 100.00zł/doba- nocleg 3os. - 117zł/doba (39zł/os.)

MAKsimum satysfakcji

Mak Motel znajduje się w pobliżu węzła łączącego międzynarodową trasę 92 Warszawa- Berlin i autostradę A2. Dogodny dojazd.

Przyjazna okolica, leśne tereny, czyste jeziora, Rezerwat Przyrody Doliny Ilanki czy Szlak Bobrowy, to kolejny powód, dla którego warto wybrać Mak Motel.
- przytulne pokoje 2,3,4 osobowe z pełnym wyposażeniem oraz węzłem sanitarnym;
- 30 miejsc noclegowych;
- dostęp do Internetu;

ATRAKCYJNE OFERTY DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH!!!

Mak Motel to połączenie wysokiego standardu, komfortu i niesamowitej atmosfery z relaksem oraz fantastyczną zabawą. Profesjonalna obsługa, niepodważalne doświadczenie, niepowtarzalna kuchnia, smak i gust to nasze znaki szczególne. Wysoki standard wyposażenia, przyjazna okolica, dogodny dojazd to tylko niektóre zalety naszego motelu. Mak Motel to nie tylko przystań dla podróżujących, ale również idealne miejsce do zorganizowania imprez okolicznościowych, obsługiwanych przez kompetentny personel.

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy 30 miejsc noclegowych, wyposażonych w łazienkę, które staną się dla Państwa namiastką domowego ogniska.

Niesamowite zapachy wydobywające się z naszej kuchni wieńczyć będą czas mile spędzony w naszych wnętrzach.

Mak Motel to pewność, że Państwa oczekiwania zostaną zrealizowane w stu procentach. Wyprzedzamy Państwa myśli, dbamy o każdy detal, o którym nie zdążyliście jeszcze pomyśleć, a wszystko dlatego, że komfort psychiczny i zadowolenie naszych Gości są dla nas najważniejsze!

Gwarantujemy, że czas spędzony w naszych wnętrzach dostarczy Państwu MAKsymalną dawkę niezapomnianych wrażeń.